Hlavné dôvody prečo nakúpiť na našom internetovom zlatníctve

Viac ako 25 rokov na trhu

Zlatníctvo DianagoldTento internetový obchod reprezentuje zlatníctvo Dianagold, firmu ktorá je už viac ako 25 rokov na trhu. To znamená dlhoročné skúsenosti s predajom šperkov a hodín. Máme vlastnú výrobu a spolupracujeme s viacerými zahraničnými partnermi. Takže vieme ponúknuť široký sortiment kvalitných výrobkov a aj možnosť prispôsobenia alebo výroby šperkov podľa Vašich predstáv.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny personál Vám ochotne pomôže.

 

Kamenné predajne

Kamenné predajne DianagoldMáme aj kamenné predajne a to v Seredi a v Trnave.

To znamená, že veľká časť e-shopu je skladom (rýchle dodanie, už do 24 hodín) a v prípade záujmu máte možnosť vyzdvihnutia objednávky aj osobne na jednej z predajní. Alebo ak by ste chceli výrobky z e-shopu vidieť "naživo". No pri konkrétnom výrobku sa radšej o jeho dostupnosti informujte vopred.

 

 

 

Výroba zlatých šperkov

Výroba zlatých šperkovTo znamená nekonečné možnosti pre Vás.

Ak máte predstavu Vášho vysnívaného šperku alebo sa Vám páči niektorý výrobok na e-shope ale chceli by ste ho upraviť špeciálne pre Vás, tak nás neváhajte kontaktovať.

Výrobky v e-shope sú označené zelenou značkou Výroba.

 

 

Poštovné a balné zadarmo

Poštovné a balné zadarmoMáme pre Vás dopravu zadarmo, Slovenskou poštou 1.triedou, samozrejme s poistením. Alebo môžete zvoliť kuriéra Slovenskej pošty za mierny poplatok.

A navyše objednaný tovar dostanete v darčekovej krabičke podľa aktuálnej ponuky. Hodinky sú balené v originál krabičkách.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info