Prečo nakupovať u nás

Viac ako 25 rokov na trhu

Zlatníctvo DianagoldTento internetový obchod reprezentuje zlatníctvo Dianagold, firmu ktorá je už viac ako 25 rokov na trhu. To znamená dlhoročné skúsenosti s predajom šperkov a hodín. Máme vlastnú výrobu a spolupracujeme s viacerými zahraničnými partnermi. Takže vieme ponúknuť široký sortiment kvalitných výrobkov a aj možnosť prispôsobenia alebo výroby šperkov podľa Vašich predstáv.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny personál Vám ochotne pomôže.

 

Kamenné predajne

Kamenné predajne DianagoldMáme aj kamenné predajne a to v Seredi a v Trnave.

To znamená, že veľká časť e-shopu je skladom (rýchle dodanie, už do 24 hodín) a v prípade záujmu máte možnosť vyzdvihnutia objednávky aj osobne na jednej z predajní. Alebo ak by ste chceli výrobky z e-shopu vidieť "naživo". No pri konkrétnom výrobku sa radšej o jeho dostupnosti informujte vopred.

 

 

 

Výroba zlatých šperkov

Výroba zlatých šperkovTo znamená nekonečné možnosti pre Vás.

Ak máte predstavu Vášho vysnívaného šperku alebo sa Vám páči niektorý výrobok na e-shope ale chceli by ste ho upraviť špeciálne pre Vás, tak nás neváhajte kontaktovať.

Výrobky v e-shope sú označené zelenou značkou Výroba.

 

 

Poštovné a balné zadarmo

Poštovné a balné zadarmoPre Vaše pohodlie pri nakupovaní sme zrušili všetky poplatky za dopravu. A navyše objednaný tovar dostanete v darčekovej krabičke podľa aktuálnej ponuky. Hodinky sú balené v originál krabičkách.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info